Deliskids
Türkçe İngilizce

Teslimat ve İade


İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır, etiketi üzerinden çıkarılmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler ile üzerinde etiketi bulunmayan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, sevk irsaliyesini varsa garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler : (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim),vb.) Doğumgünü taçlarımız ve tokalar, sipariş üzerine ürettiğimiz ayakkabılar, çoraplar, mayo ve bikiniler, seyahat setleri, çantalar, bebek arabası çantaları.

İadelerde, kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli tutarları ödenmez. Sadece ürün bedeli iade edilir. 

Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır. 

Ürün İade Adresi:

Delis Çocuk Giyim  Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Cad. No:12 Osmangazi / BURSA

Tel : 0224 261 11 43

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya kapıda ödeme seçeneği ile ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Deliskids © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır